Universum Ikar F.P. Consulting
25-520 Kielce, ul. Targowa 18,
e-mail: biuro@universumkielce.pl
+48 500 800 655
+48 666 555 005

Consulting

onas

Jeżeli pracowałeś legalnie za granicą to możesz zgodnie z prawem odzyskać nadpłacony podatek dochodowego za pracę oraz uzyskać zasiłek rodzinny na Twoje dzieci.

Jeżeli pracowałeś za granicą w ostatnich siedmiu latach, a Twój pracodawca odprowadził za Ciebie zawyżony podatek dochodowy od Twojego wynagrodzenia, to masz prawo o ubieganie się o jego zwrot.

Jeśli zwrócisz się do nas - zrobimy to za Ciebie! Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy uzyskujemy możliwe maksymalne zwroty podatków dla naszych klientów i każdą sprawę traktujemy indywidualnie z należytą starannością.

Jeżeli nie masz dokumentów poświadczających pracę za granicą to pomożemy Ci odzyskać brakujące dokumenty od Twoich zagranicznych pracodawców.

Jeżeli musisz złożyć zeznanie podatkowe w Polsce pomożemy Ci wyliczyć dochody zagraniczne do polskich PIT-ów.

Jeżeli masz dzieci w wieku do 25 lat uczące się lub studiujące to masz prawo do uzyskania zasiłku rodzinnego za granicą na Twoje dzieci nawet do czterech lat wstecz.

Jeśli potrzebujesz informacji na temat możliwości odzyskania zagranicznego zasiłku rodzinnego, zadzwoń lub napisz do nas a my chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i skutecznie odzyskamy należny dla Ciebie zasiłek rodzinny na dzieci.

Pracowałeś za granicą zadbaj o swoje finanse i uzyskaj dodatkowe pieniądze dla Twojej rodziny.

Nasze działania oparte są na rzetelnej wiedzy i doświadczeniu.

Działamy od 1998 roku skutecznie i jesteśmy godni zaufania.

Pieniądze wpływają wyłącznie bezpośrednio na Twoje konto.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszego biura.

kontaktsidebar